JavaScript lijkt te zijn uitgeschakeld in uw browser. Voor de beste gebruikerservaring, zorg ervoor dat javascript ingeschakeld is voor uw browser.
1 .
2 .
3 .
4 .
5 .
In een wachtkamer of kantine zit je vaak maar even. Maar dan wil je wel goed zitten. De ADX Active Curved is een stevige kantinebank op plint met een actieve zithouding. Geen hangbank, maar een bank waar je rechtop en alert op zit. Ideaal voor drukke ruimtes zoals ontvangsthallen, kantines of wachtkamers waar comfort én duurzaamheid belangrijk zijn.
Active Curved 1/4 cirkel Hoogte 75 rugleuning korte zijde.
Active Curved 1/4 cirkel Hoogte 75 rugleuning lange zijde.
Active Curved 1/4 cirkel Hoogte 95 rugleuning korte zijde.
Active Curved 1/4 cirkel Hoogte 95 rugleuning lange zijde.
Deze kantinebank is niet alleen stevig, maar ook slim. Wat dacht je van een dubbele wandcontactdoos met bekabeling? Zo kunnen bezoekers even snel hun laptop of telefoon opladen. En met de geremde wielen onder de plint verplaats je de bank moeiteloos.
Of je nu gaat voor strak zwart, chique zilver of een opvallende kleur: de ADX Active Curved is leverbaar in veelzijdige stofferingen en afwerkingen. Zo stel je hem helemaal samen naar jouw stijl of huisstijl.
Laat van je horen! We denken graag met je mee over maatwerk, kleuren en afwerkingen. Neem gerust contact met ons op, we helpen je graag verder.